Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Posledním vítězem CSI Prague Arena 2023 se stal Adam Písařík

Celý závodní mítink CSI Prague Arena uzavřela Grand Prix pro mladé jezdce na výšce 145 centimetrů. Ze základní části tentokrát do rozeskakování postoupily pouze dvě dvojice.

Více

Publikováno 28. 5. 2023 16:59

Václav Humplík vyhrál dětskou Grand Prix CSI Prague Arena 2023

Tři dvojice postoupily do rozeskakování první nedělní Grand Prix CSI Prague Arena určené pro děti. Jako první se postavila na jeho start Adriana Hakrová s valachem Ben Hurem, ale napodruhé čisté konto neudržela a obdržela čtyři trestné body za jednu chybu.

Více

Publikováno 28. 5. 2023 14:10

Anna Held a Casparino ovládli finále Big Tour CSI1* Prague Arena 2023

Ačkoliv se finále Big Tour CSI1* Prague Arena 2023 mělo konat jako soutěž s rozeskakováním, základní parkur s výškou překážek 135 centimetrů nikdo nepřekonal bez penalizace. Pouhé dva trestné body za čas měla Anna Held s valachem Casparino, a zaslouženě tak zvítězila.

Více

Publikováno 28. 5. 2023 12:48

Sestry v akci: Po Sofii vyhrála v neděli při CSN Prauge Arena i Laura Najmanová

Po vítězství Sofie Najmanové v úvodní nedělní soutěží CSN Prague Arena se z první příčky radovala o několik desítek minut později i její sestra Laura, které se dařilo v sedle valacha La Frei. Na pomyslné stříbro dosáhla dvojice Miloslav Příhoda a Carman, třetí pak skončila Mariana Michlíčková na valachovi Leeve Jung 2.

Více

Publikováno 28. 5. 2023 11:02

Sofie Najmanová otevřela vítězstvím nedělní program CSN v Chuchli

Vítězkou první nedělní soutěže kategorie CSN s překážkami do 130 centimetrů se stala Sofie Najmanová na Jayden 1. Druhý nejlepší výkon předvedla Barbora Škardová s Nardento Vd Watertoren a jen o šest setin pomalejší byla v druhé fázi Sofie Najmanová se svým druhým svěřencem, kterým je valach Quinto Yesse-DC.

Více

Publikováno 28. 5. 2023 9:44

Finále Small Tour vyhrála Valentýna Kuková s Lalique. Druhý byl Kamil Papoušek

Po několika letech se na česká kolbiště vrátila Valentýna Kuková, která v sobotním finále Small Tour vyhrála s klisnou Lalique. Druhý skončil Kamil Papoušek v sedle valacha Lafayette de La Pomme a třetí příčka patřila Lotyšské reprezentantce Anně Salmině na hřebci Calgary du Seigneur.

Více

Publikováno 27. 5. 2023 17:40

Jacob Feyler vyhrál při CSI Prague Arena sobotní Grand Prix jezdců do 25 let

Hlavním bodem sobotního programu CSI Prague Arena byla Grand Prix pro jezdce do 25 let, která je bodovaná do žebříčku FEI Longines Ranking. Pět dvojic postoupilo ze základního parkuru s výškou překážek 145 centimetrů do rozeskakování a všechny zopakovaly bezchybnou jízdu.

Více

Publikováno 27. 5. 2023 16:22

Last Chance mladých jezdců pro Olivera Písaříka. Vyhrál s valachem Centoulago

Nejúspěšnější dvojici v poslední šanci CSI Prague Arena pro mladé jezdce tvořil Oliver Písařík s valachem Centoulago. Druhou příčku obsadila Anna Helebrantová na valachovi Cikaddo a třetí řádek výsledkové listiny obsadila Nyna Bartoňková na hřebci Django S 3.

Více

Publikováno 27. 5. 2023 14:22

Klára Hlaváčková vyhrála juniorskou poslední šanci CSI Prague Arena 2023

Po poslední šanci CSI pro děti, v níž startoval pouze Albert Písařík s valachem Concerto Mio, proběhla tzv. Last Chance také pro juniory, v níž se nejvíce dařilo Kláře Hlaváčkové s klisnou Machare. Druhé místo vybojovala Laura Najmanová na klisně Cocolině Z a třetí byla Emma Sophia Spanko v sedle hřebce Longines LB.

Více

Publikováno 27. 5. 2023 13:46

Aleš Opatrný a Hakan přidali při CSN v Chuchli k druhému místu i vítězství

V sobotní ranní soutěži skončili Aleš Opatrný a Hakan na druhém místě, ale hned v té následující s výškou překážek 135 centimetrů vyhráli. Druhá se v dopoledním dvoufázovém skákání umístila Laura Najmanová na valachovi La Frei a třetí byla Veronika Jelínková na Lordovi.