Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > O páteční začátek v Prague Areně se postarali mladí koně. Vyhrál Herck

O páteční začátek v Prague Areně se postarali mladí koně. Vyhrál Herck210430_CSI_Praha_06_web.jpg

Jako první vyzkoušeli v pátek kolbiště Chuchle Areny při mezinárodních parkurových závodech CSI2*-W šesti a sedmiletí koně. Z vítězství radoval rumunský jezdec Andrea Herck v sedle sedmileté klisny Epsilon de Roulard.

Chvíli vedl soutěž určenou mladým koním čtvrteční vítěz této kategorie Jaroslaw Skrzyczynski, nakonec se však musel spokojit se čtvrtým místem.

O pořadí na předních místech rozhodovaly desetiny sekundy. Vítěz Andrea Herck absolvoval trasu parkuru s výškou překážek 120/130 centimetrů v čase 59,71. Pod 60 sekund se dostal i druhý umístěný Andrius Petrovas se sedmiletou klisnou Javenda.

Nejúspěšnějším šestiletým koněm se stal valach Tres Bien Z, jehož sedlala Louise Simpson. Britská dvojice si zajistila pěkné třetí místo.

Jen těsně uniklo dekorování nejrychlejšímu českému jezdci Marku Klusovi, který se sedmiletým Liverpoolem nakonec obsadil sedmou pozici. Jejich čas se zastavil na hodnotě 63,16 vteřiny.

Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021.

Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena
Kopírování a šíření informací vč. fotografií je pro novináře oficiálně povoleno!