Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sobotní Gold Tour CSI2*-W v Chuchli byla v režii polských jezdců

Sobotní Gold Tour CSI2*-W v Chuchli byla v režii polských jezdců210501_CSI_5_web.jpg

Třetí závodní den v Chuchle Areně Praha vyvrcholil soutěží CSI2* Big Tour. Na parkuru vysokém 140 centimetrů se v nejlepší formě představili polští reprezentanti, kteří obsadili tři nejvyšší příčky. Nejrychleji a bezchybně dokončil Dawid Kubiak.

Polská dvojice Dawid Kubiak a Szuler překonala parkur Big Tour s výškou překážek 140 centimetrů v čase 63,44 vteřiny, což se nikomu až do konce soutěže nepodařilo překonat. Nejvíce problémů v soutěži dělal skok v designu české vlajky a mnoho chyb přišlo i na závěrečném oxeru.

Vítězného Poláka doplnili na dekorování další dva jeho krajani, kteří skončili na druhé a třetí pozici. Druhé místo nakonec obsadil s více jak vteřinovou ztrátou Msciwoj Kiecon s klisnou Baika Cot Chat. Naopak mezi druhou a třetí příčkou byl rozestup pouhé čtyři setiny sekundy. O tak malý rozdíl byl pomalejší Jaroslaw Skrzyczynski, který si docválal pro třetí místo s hřebcem Inturido. Jezdec obsadil zároveň i šestou příčku s valachem Exit Remo.

Z českých jezdců se z nejlepšího výsledku těšil Sergei Motygin, který s Dylanem získal pěkné sedmé místo. Bez trestných bodů dokončili tento parkur ještě Mariana Michlíčková s klisnou Claire 159, Aleš Opatrný s Forewerem a Natálie Roučková s valachem Getway W. Jeden trestný bod za překročený čas inkasovala Tereza Veselá s valachem Ferrari.

Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena
Kopírování a šíření informací vč. fotografií je pro novináře oficiálně povoleno!