Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Info old

Info

Praha je hlavní město České republiky a je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě s úchvatným historickým centrem a řadou jedinečných památek. Dějiště Světového poháru Prague Arena CSI2-W, CSI1, CSI YH se nachází na jižním okraji metropole a díky velmi dobré dostupnosti osobní i veřejnou dopravou se sem ze středu města dostanete za necelých třicet minut.

Chuchle Arena Praha neustále zvyšuje komfort pro účastníky i návštěvníky závodů, nicméně diváci vstup na parkurové závody neplatí a stejně tomu bude v případě této vrcholné mezinárodní akce. Kromě skvělých sportovních zážitků nabídne Světový pohár Prague Arena CSI2-W, CSI1, CSI YH také bohatý doprovodný program pro celé rodiny.

Návštěvníci, kteří chtějí působivou závodní atmosféru poznat ještě z jiného pohledu, mají možnost zakoupení míst do VIP Longue.

_DSC0205

male2

Cena na vstupenky je 2.500 Kč za osobu na den.

Více informací na: info@velka-chuchle.cz

Parkování v areálu umožňuje velkokapacitní parkoviště až pro 500 vozů.

Ubytování v centru Prahy na dosah ruky!

Turistická vybavenost Prahy je na vysoké úrovni a s ubytováním zde není žádný problém. Využít můžete např. námi doporučené hotely, nacházející se v dosahu Chuchle Areny a přitom již v centru metropole.

Mamaison Residence Downtown

Clarion Hotel Old Town Prague

Mamaison Hotel Riverside