Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V první dvouhvězdové soutěži Prague Arena oslavoval Litevec Petrovas

V první dvouhvězdové soutěži Prague Arena oslavoval Litevec Petrovas210429_CSI_soutez_4_web.jpg

Ve čtvrtek odpoledne se uskutečnil v Chuchle Areně Praha první parkur kategorie CSI2*. V nejpočetněji obsazené soutěži dne si nakonec pro první místo docválal Andrius Petrovas s valachem Sherlock. Na druhou Britku Llewellyn měl vteřinu náskok.

Na startu soutěže CSI2* Silver Tour s výškou překážek 130 centimetrů se sešlo více jak 70 dvojic. Na vítězství dosáhl v soutěži hodnocené na čas Andrius Petrovas s devítiletým valachem Sherlockem. Jejich čas 58,17 byl o více jak sekundu lepší než v případě Britky Emily Llewellyn, která s desetiletým valachem Trooper B dlouho vedla.

Nikdo další ze startujících se již nedostal časem pod 60 vteřin současně s bezchybným výsledkem. Třetí místo získal polský zástupce Krzysztof Ludwiczak s klisnou Confua. Tato dvojice zapsala čas 62,35 vteřiny.

Nejlepší český výkon podala Anna Marie Vítek s valachem Lanoso, když po bezchybné jízdě s časem 65,72 vteřiny obsadila pěkné sedmé místo.

Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021.

Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena
Kopírování a šíření informací vč. fotografií je pro novináře oficiálně povoleno!