Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Anna Marie Vítek opět nejlepší. Další vítězství v Chuchli s Mama Miou

Anna Marie Vítek opět nejlepší. Další vítězství v Chuchli s Mama Miou210501_CSI_Praha_03_web.jpg

Česká reprezentantka Anna Marie Vítek si při CSI2*-W Prague Arena připsala už několik pěkných umístění. Během sobotní Big Tour CSI1* k nim přidala vítězství s klisnou Mama Mia Picobello Z. Dobrou formu potvrdila třetí příčkou s klisnou Chacco´s Amke.

Sobotní soutěž v rámci Big Tour při CSI1* v Chuchle Areně Praha se jela na parkuru 125 centimetrů vysokém jako dvoufázové skákání.

Vítězná dvojice Anna Marie Vítek a Mama Mia Picobello Z dokončila v čase 34,31 sekundy. O více jak vteřinu pomalejší výkon v druhé fázi stačil bulharské jezdkyni Elize Cholakové s Ezopem k druhé příčce. Třetí skončila opět Anna Marie Vítek, tentokrát s koněm Chacco´s Amke.

Na dekorování elitní šestice jsme měli ještě další dvě české zástupkyně. Čtvrtý nejlepší výkon podala Tereza Veselá s valachem Jaguar, a to s časem 37,04 vteřiny. Pro pěkné páté místo si dojela Anna Helebrantová s valachem Cikaddo.

Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021.

Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena
Kopírování a šíření informací vč. fotografií je pro novináře oficiálně povoleno!