Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Papoušek po pátečním druhém místě v sobotu v Chuchli zvítězil

Papoušek po pátečním druhém místě v sobotu v Chuchli zvítězil210501_CSI_04_web.jpg

Chuchelským areálem se v sobotu při CSI2*-W Prague Arena nesla podruhé česká hymna. V Silver Tour ji zajistil Kamil Papoušek, který navázal na páteční druhé místo, a ještě ho vylepšil. S klisnou Charlyn dokončil suverénně nejrychleji druhou fázi.

Českému reprezentantovi Kamilu Papouškovi uniklo v pátek během mezinárodních parkurových závodů CSI2*-W Prague Arena vítězství o pouhých osm setin sekundy. V sobotu však jeho čas s Charlyn nikdo nepřekonal. Dvoufázové skákání Silver Tour dokončil v čase 31,96 vteřiny a rozestup na nejbližší soupeře měl téměř dvě vteřiny.

Druhé místo si zajistil Argentinec Ezequiel Andres Ferro Menendez, který sedlal klisnu T-Quick Hurricane Z. Byl to pouze jeden ze dvou zahraničních jezdců, kteří se dostali na dekorování elitní šestice. Zbylá místa totiž vybojovali čeští zástupci. To byl případ i třetí pozice, na kterou se dostal Jiří Skřivan s klisnou Flying Star. Dále se na dekorování představila čtvrtá Anna Marie Vítek s valachem Lanoso a šestý Marek Klus s klisnou Venezia Polt.

Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021.

Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena
Kopírování a šíření informací vč. fotografií je pro novináře oficiálně povoleno!