Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Gold Tour v Chuchli se vydařila Hoekstrovi. Papoušek byl těsně druhý

Gold Tour v Chuchli se vydařila Hoekstrovi. Papoušek byl těsně druhý210430_CSI_03_web.jpg

V páteční Gold Tour CSI2* nechybělo mnoho, aby se čeští fanoušci dočkali třetího vítězství. Kamil Papoušek s klisnou Charlyn totiž zapsal po rychlé jízdě v druhé fázi pěkný čas 36,21 vteřiny. Ten mu nakonec vynesl druhé místo za Hesselem Hoekstrou.

Dvoufázové skákání s výškou překážek 135 centimetrů bylo s 64 startujícími nejpočetnější soutěží pátečního dne mezinárodních skokových závodů CSI2*-W Prague Arena.

Nejlepší čas 36,13 vteřiny zapsal nizozemský zástupce Hessel Hoekstra, který na parkuru předvedl valacha Irocco Blue S. S odstupem osm setin sekundy skončil na druhé pozici český reprezentant Kamil Papoušek s klisnou Charlyn.

Ještě menší časový rozestup byl mezi druhým a třetím místem, konkrétně sedm setin sekundy. Z třetí pozice se radovala Emily Llewellyn, která si v Praze připsala již nejedno pěkné umístění. V tomto parkuru sedlala valacha Trooper B.

Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021.

Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena
Kopírování a šíření informací vč. fotografií je pro novináře oficiálně povoleno!