Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Třetí den CSI Prague Arena začal vítězstvím Sofie Najmanové v národní soutěži

Od 9:00 hodin pokračuje v sobotu již třetím dnem CSI Prague Arena a stejně jako v předešlých dnech, i tentokrát je dopolední program ve znamení dvojice národních soutěží. V té s výškou překážek 125 centimetrů zvítězila Sofie Najmanová v sedle Quinto Yesse-DC. Druhý byl Aleš Opatrný s Hakanem a třetí Petra Pařenicová na Cat Sun.

Více

Publikováno 27. 5. 2023 10:39

Natálie Ulčová s Demontem vyhrála páteční soutěž pro jezdce do 25 let

Nejlepší výkon v závěrečné páteční soutěži při CSI Prague Arena určené jezdcům do 25 let předvedla Natálie Ulčová s Demontem. O bezmála tři sekundy pomalejší byl Adam Písařík s valachem Obilix v/h Stuyvenberghof. Třetí příčka pak patřila Marianě Michlíčkové na hřebci Dalton de Tiji.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 20:03

Týmová soutěž mladých jezdců: Power rangers vyhráli nad Českými buchtami

Dva týmy nastoupily do soutěže mladých jezdců CSI Prague Arena. Tím úspěšnějším byli Power rangers, které tvořili Oliver Písařík s hřebcem Chaccothago, Adam Písařík na hřebci Danilo a Sára Vingrálková v sedle hřebce Mega Special DC.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 19:02

Turbo trio vyhrálo týmovou soutěž juniorů před Laurou a jejími tygry a Vokurkami

Kristina Vítek na hřebci Duo du Ru, Viktor Skutecký v sedle valacha G-Star SL a Rozálie Sovová s klisnou Ellou tvořili Turbo trio, které s osmi trestnými vyhrálo týmovou soutěž juniorů při CSI Prague Arena.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 17:47

Páteční týmovou soutěž dětí vyhrála Rajčata před Happy Flamingos

Do páteční týmové soutěže v dětské kategorii CSI Prague Arena nastoupily dva celky. Zvítězila se čtyřmi trestnými body Rajčata ve složení Albert Písařík s klisnou Glierite, Tereza Abíková na valachovi Timurovi a Václav Humplík v sedle valacha Kinshasa de Goedereede.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 16:37

Rozálie Sovová při CSI Prague Arena 2023 vyhrála již podruhé. Tentokrát s Ambrou

Ve čtvrtek Rozálie Sovová ovládla juniorskou soutěž, v pátek vybojovala vítězství v sedle klisny Ambry 111 v Big Tour CSI1* na parkuru s výškou překážek 130 centimetrů. Velmi úspěšný je také v Chuchle Areně Praha Lukáš Mundil, jenž s Belmondem skončil druhý. Třetí příčka patřila Jiřímu Skřivanovi na valachovi Lord Of Eldorado MFS.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 14:43

Lucie Pavlečková byla podruhé úspěšná ve Small Tour CSI1* Prague Arena

Ke čtvrteční druhé příčce ve Small Tour CSI1* Prague Arena přidala Lucie Pavlečková s klisnou Charlotte de La Votte Z v pátek vítězství. Ve druhé fázi soutěže s překážkami vysokými do 120 centimetrů byla o pouhou jednu setinu rychlejší než Anna Salmina na hřebci Calgary du Seigneur z Lotyšska. Třetí byla Valentýna Kuková s klisnou Lalique.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 13:58

Laura Najmanová vítězkou druhé páteční soutěže CSN v Chuchle Areně Praha

Druhou páteční soutěží kategorie CSN vyhrála Laura Najmanová na valachovi La Frei. Hned za ní se umístil Aleš Opatrný v sedle Hakana. Stejný jezdec skončil také čtvrtý na For Fight 3. Třetí místo patřilo Veronice Jelínkové ve dvojici s H.S. Mont Blanc.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 11:38

Dvě Zuzany na předních příčkách páteční CSN. Ciompová vyhrála, Janatová je druhá

Vítězství v páteční dopolední soutěži CSN s překážkami do 120 centimetrů vybojovala stejně jako ve čtvrtek Zuzana Ciompová s Elliotem 133. O půl druhésekundy byla pomalejší Zuzana Janatová s klisnou Perle Der Natur a skončila tak třetí před Milanem Gaudníkem v sedle El Bundy.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 10:28

Anna Marie Dudová z jedné klisny spadla, ale na druhé vyhrála Big Tour

V Big Tour CSI1*, která uzavřela čtvrteční program mezinárodních závodů CSI Prague Arena, vyhrála Anna Marie Dudová na klisně Cateleye 15, přestože krátce před tím utrpěla velmi nepříjemný pád z klisny Eldony Landaise. Druhé místo patřilo Jiřímu Skřivanovi na valachovi Lord Of Eldorado MFS a tření nejlépe hodnocený výkon předvedla Adéla Duchanová v sedle valacha Canstakkato.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 23:37