Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Malá túra CSI1* začala nejlépe pro Lukáše Mundila s Diamond Cavalierem Z

Lukáš Mundil a Diamond CAvalier Z vybojovali prvenství při soutěži CSI1* do 120 centimetrů. Druhá byla v takzvané Malé túře Lucie Pavlečková na klisně Charlotte de La Votte Z a z třetího místa se radovala Anna Salmina z Lotyška v sedle hřebce Calgary du Seigneur.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 23:26

Německá hymna v soutěži jezdců do 25 let. Vyhrál Jacob Feyler

Prvním zahraničním vítězem při CSI Prague Arena 2023 se stal Jacob Feyler, který s valachem Chaccorel nenašel přemožitele v soutěži jezdců do 25 let. Druhá skončila Tereza Svobodová na klisně Britanii a pomyslný bronz patřil Natálii Ulčové s Demontem.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 23:20

Adam a Oliver Písaříkovi zazářili při CSI Prague Arena mezi mladými jezdci

V kategorii mladých jezdců se ve čtvrtek při CSI Prague Arena předvedli ve skvělém světle Adam a Oliver Písaříkovi. Aadam v sedle hřebce Danilo soutěž s výškou překážek 140 centimetrů vyhrál a jeho bratr skončil druhý na Chaccothagovi. Z třetí příčky se radovala Tereza Svobodová ve dvojici s valachem I Will Be Famous.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 23:05

Rozálie Sovová a Ella utekly zbytku startovního pole juniorského CSI

Junioři zahájili CSI Prague Arena ve čtvrtek na výšce 135 centimetrů. Ve dvoufázovém skákání se nejvíce dařilo Rozálii Sovové s klisnou Ellou, která se jako jediná dostala pod hranici 33 sekund. Se ztrátou 83 setin se umístil druhý Viktor Skutecký na valachovi G-Star SL a do nejlepší trojice se dostala ještě Laura Najmanová startující na klisně Cocolině Z.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 22:59

Prvním vítězem kategorie CSICh-A v Chuchle Areně se stal Albert Písařík

Program mezinárodních soutěží při CSI Prague Arena 2023 zahájila kategorie dětí, v níže zvítězil Albert Písařík na valachovi Concerto Mio. Druhé a třetí místo obsadila se svými klisnami Kalinka Van´t Heike a Doryane HDH Vanessa Indrid Pecina.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 22:48

Druhou čtvrteční soutěž CSN vyhrála Sára Finsterle s valachem Harco-N

Program národních soutěží v rámci CSI Prague Arena pokračoval ve čtvrtek parkurem do 125 centimetrů, které překonala bez penalizace a v nejlepším čase Sára Finsterle na valachovi Harco-N. Druhé místo patřilo Natálii Špůrkové s Manillonem V a třetí Natálii Vítkové ve dvojici s Djouba Bliniere.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 22:34

Zuzana Ciompová první vítězkou CSI Prague Arena 2023 ve Velké Chuchli

Parkurové závody CSI Prague Arena 2023 zahájila ve čtvrtek ráno první ze série národních soutěží. Kurz s výškou překážek do 115 centimetrů překonalo bez penalizace šest dvojic. Nejrychlejší čas z nich měla Zuzana Ciompová s Elliotem 133, za níž skončila Zuzana Janatová na Perle Der Natur. Třetí příčka patřila Natálii Vítkové s Djouba Bliniere.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 9:11

V Chuchli se bude sestavovat mladá reprezentace pro mistrovství Evropy

Konec května bude v Chuchle Areně Praha ve znamení mezinárodních parkurových závodů, během nichž je většina vypsaných kategorií určena pro děti, juniory a mladé jezdce. Z nich se budou při tomto mítinku vybírat členové našich týmů pro mistrovství Evropy.

Více

Autor: Josef Malinovský Publikováno 18. 5. 2023 15:07

CSI Prague Arena zahajuje již za týden

Již jen necelý týden zbývá do zahájení mezinárodních parkurových závodů CSI Prague Arena. Na programu budou vždy dopoledne dvě soutěže národní Chuchle Spring Tour a v odpoledních hodinách pak zahájí mezinárodní soutěže v kategoriích děti, junioři a mladí jezdci. V rámci túr zařazených v CSI1* budou závodit i jezdci ze seniorské kategorie.

Více

Publikováno 18. 5. 2023 7:03

Chuchle Arena Praha bude hostit mezinárodní závody pro děti a dorost

Datum konání: 14. 3. 2023

Na konci května se v Chuchle Areně Praha uskuteční mezinárodní skokové závody pro věkové kategorie dětí, juniorů a mladých jezdců do 25 let. Půjde o důležitou kvalifikační zkoušku před mistrovstvím Evropy, kde trenéři nominují náš národní tým.

Více

Autor: Josef Malinovský Publikováno 14. 3. 2023 14:46