Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Finále mladých koní v Chuchli pro Skrzyczynského. Opatrný byl čtvrtý

Jaroslaw Skrzyczynsky s valachem Kentucky potvrdil dobrou formu z předešlých dnů a po první a třetí příčce si dojel v Chuchli při sobotním finále CSIYH pro vítězství. V rozeskakování 18 dvojic se jako čtvrtý umístil Aleš Opatrný.

Více

Publikováno 1. 5. 2021 13:36

Sobota při CSI v Chuchle Areně začala českou hymnou. Zvítězil Skutecký

Český reprezentant Viktor Skutecký zajistil s klisnou Loretou českou hymnu hned v úvodu třetího závodního dne CSI2*-W Prague Arena. Nejrychlejší a bezchybnou jízdu předvedl v poslední soutěži Small Tour, po níž proběhlo ryze českého dekorování.

Více

Publikováno 1. 5. 2021 11:10

Insider TV CSI Prague Arena 2021: Páteční rozhovory nejen s jezdci

Během závodů CSI2*-W Prague Arena v Chuchle Areně Praha pro vás připravujeme od 29. 4. do 2. 5. rozhovory s jezdci a dalšími osobnostmi, které jsou neodmyslitelnou součástí této sportovní události. Sledujte s Insider TV a mějte o všem přehled.

Více

Publikováno 30. 4. 2021 21:07

Anna Marie Vítek podruhé zvítězila při závodech CSI1* Prague Arena

V závěru pátečního programu mezinárodních parkurových závodů v Chuchle Areně Praha vybojovala pro Českou republiku už druhé vítězství Anna Marie Vítek. Tentokrát nenašla přemožitele s klisnou Mama Mia Picobello Z. Druhá skončila její sestra Kristína.

Více

Publikováno 30. 4. 2021 20:22

Páteční Diamond Tour v Chuchli ovládl Skrzyczynski. Svobodová čtvrtá

Páteční den přinesl první ze dvou soutěží započítávaných do Longines žebříčku FEI. Vítězství měl na dosah s nejlepším časem Aleš Opatrný, bohužel se nevyvaroval jedné chybě. Vítězství tak putovalo do Polska, a to zásluhou Jaroslawa Skrzyczynského.

Více

Publikováno 30. 4. 2021 18:33

Gold Tour v Chuchli se vydařila Hoekstrovi. Papoušek byl těsně druhý

V páteční Gold Tour CSI2* nechybělo mnoho, aby se čeští fanoušci dočkali třetího vítězství. Kamil Papoušek s klisnou Charlyn totiž zapsal po rychlé jízdě v druhé fázi pěkný čas 36,21 vteřiny. Ten mu nakonec vynesl druhé místo za Hesselem Hoekstrou.

Více

Publikováno 30. 4. 2021 17:17

O páteční začátek v Prague Areně se postarali mladí koně. Vyhrál Herck

Jako první vyzkoušeli v pátek kolbiště Chuchle Areny při mezinárodních parkurových závodech CSI2*-W šesti a sedmiletí koně. Z vítězství radoval rumunský jezdec Andrea Herck v sedle sedmileté klisny Epsilon de Roulard.

Více

Publikováno 30. 4. 2021 11:37

Insider TV CSI Prague Arena 2021: čtvrteční rozhovory nejen s jezdci

Více

Publikováno 29. 4. 2021 21:51

Světový pohár v Chuchli zahájen. Čtvrteční Diamond Tour vyhrál Voorn

Ve čtvrtek 29. dubna odstartoval v pražské Velké Chuchli Světový pohár v parkurovém skákání CSI2*-W Prague Arena. Soutěžilo se bezmála dvanáct hodin a na programu bylo celkem pět soutěží. Úvodní část Diamond Tour vyhrál Nizozemec Vincent Voorn.

Více

Publikováno 29. 4. 2021 21:00

V první dvouhvězdové soutěži Prague Arena oslavoval Litevec Petrovas

Ve čtvrtek odpoledne se uskutečnil v Chuchle Areně Praha první parkur kategorie CSI2*. V nejpočetněji obsazené soutěži dne si nakonec pro první místo docválal Andrius Petrovas s valachem Sherlock. Na druhou Britku Llewellyn měl vteřinu náskok.