Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Markéta Šveňková: CSI v Chuchle Areně Praha proběhnou v režimu bublina

Málokdo si umí představit, co všechno musí pořadatelé mezinárodních jezdeckých závodů zařídit navíc oproti minulosti. Situaci jim totiž komplikují nejen opatření v souvislosti s covidem-19, ale i herpesvirem. Markéta Šveňková prozradila podrobnosti.

Více

Publikováno 17. 4. 2021 1:14

Přípravy na mezinárodní parkury v Chuchli vstoupily do finální části

Chuchle Arena Praha se naplno připravuje na dvoje mezinárodní parkurové závody. Uvnitř dostihového oválu již vyrůstají konstrukce mobilních stájí, které se za necelé dva týdny stanou dočasným domovem stovek koní.

Více

Publikováno 15. 4. 2021 17:53

Závody CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup dostaly výjimku od MZ

Konání dvou mezinárodních parkurových závodů na přelomu dubna a května již snad nic nestojí v cestě. Pořadatelé mítinků CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup v úterý 13. dubna obdrželi výjimku od NSA a ministerstva zdravotnictví ČR.

Více

Autor: Josef Malinovský Publikováno 13. 4. 2021 14:39

CSI2*-W Prague Arena má schválený rozpis. Stavitelem bude Marc Debaere

Už za necelé tři týdny odstartují v Chuchle Areně Praha první ze dvou mezinárodních parkurových závodů. Mezinárodní jezdecká federace schválila rozpis mítinku, jehož hlavní rozhodčí bude Melinda Schlezák z Maďarska a stavitelem Belgičan Marc Debaere.

Více

Autor: Josef Malinovský Publikováno 9. 4. 2021 9:28

Přípravy na Světový pohár a Pohár národů pokračují

Přípravy na dvoje mezinárodní parkurové závody plánované na přelom dubna a května v Chuchle Areně Praha jsou v plném proudu. Nejprve proběhne od 29. dubna do 2. května Světový pohár CSI2*-W Prague Arena a poté od 6. do 9. května Pohár národů CSIO3* Prague Cup.

Více

Publikováno 22. 3. 2021 11:53